ivanbuto: Ja viem mal si ten vo 6610 sobotu poobede a striedal si velmo dobrého vodiča ktorý ma chcel napadnut a nadaval mi hovoril prečo si ho fotim. Nič som mu neurobil absolutne a začal pomne vrieskať. Ale ja ho možem ..... Ale tá 6610 dobrre hučala ked som ju fotil na tej 212. Ale napríklad 6612 má krásnu strechu. Taká bledomodrá.
Peter6607
Nevsimol som si to (6610).
204: 6252