Heh a co potom ked sa voz pokazi cez vikend na 27 dakde pri COV DNV?
Aj to sa uz stalo!
Aj to sa uz stalo!
Aj to sa uz stalo!
To si ako predstavujes, ze by fungovalo ?
Tomas ma pravdu v tom co pise.
Aspon teda Karosy plynaky v Krasnanoch sa prehrievaju. To je fakt.
M: ZV 2011/2; ZV 48??/5
frenky
Tomas> no podla mna na P2 spravia co sa tyka motora a nastavenia motora pomerne dost. Teda aspon 1009 vzdy ked bola na P2 tak potom trhal asfalt s tym...