Reply on: tr3mp #9419:
Rychlodraha s doplnkovou dopravou sa da pekne spravit tym istym vozom - robia to napr. niektore dialkove autobusy - ide z BA do Detvy, do Zvolena ide ako normlany dialkac a od Zvolena do Detvy stoji pri kazdej vrbe
To iste sa da spravit s elinami.. Ide si po Dubravke, stoji pri Kazdej vrbe, potom odboci dolava a hura po radiale na hlavnu stanicu, v centre zas stoji pri kazdej vrbe a vyhadzuje ludi... Po tej istej radiale mozu ist napr. eliny z Lamaca - dalsie priklady si domyslite...Plati to, co bolo napisane milionkrat - elektricka sa da jednoducho vetvit a z hlavnej trate vyrabat "lokalky". Pohodlne a bez prestupu. MEtro to nedokaze.
V pondelok prinesiem aj aktuality, CO WIKEND DAL. :o) Peknu sobotu a nedelu vsetkym :o)
Ja tvrdim, ze aj pri takej vyluke, ako sa tu spominala, nebudu musiet cestujuci slapat zo zastavky na zastavku, nadalej budu moct cestovaj s jednym prestupom, len to bude na inej zastavke a jazda bude inymi linkami ...
si
Re #9412 Miki: kua, ja chapem ze pracovne podmienky vodicov nie su idealne, ale ved v tych krcmach na mlynoch maju aj kofolu a ked som vodic tak ma ani nenapadne si dat neaky alkohol... aj ked ja mozno nesposobim nehodu, ale moze do mna niekto vrazit a je z toho zbytocne pruser... proste vodic a alkohol dokopy nejde a ani podmienky v akych robia vodici MHD ich neospravedlnuju....