Reply on: si #9292:
no a keby po tom vykale presiel nejaky voz ktory umyvam...Tak by som sa zblaznil..to by som zoskrabaval z diskov????:-D:-P:-D
)
]
Aspon vidno ako si citaju nase novinky... (ktore potom uverejnuju)
.
Esteze to tu necita Efca ! ;))
Je to velmi dobry pocit, najma po poslednych dvoch tyzdnoch pred statnicami
) a neucil
To je pohoda na plazi a este sa aj ucis. Spojis prijemne s uzitocnym Si-cko !
Zial, musim tvrdnut v robote, lebo som sa tu 3 tyzdne neukazal. A potom ideme stahovat nejaku skrinu.
Tiez nie MHD, ale gumokolom ;-))
KLF