CP sú hotové a keďže aj 94 a 95 majú vyznačené dojazdy, tak zrejme aj výjazdy budú fungovať ako doteraz. A ak nie a nič ti nezastaví, prejdeš sa aspoň trochu popri Lidli... ?
chcem sa opytat, ci budu este chodit linky 68, 93, 94 a 95 (snad som nevynechala ziadnu) z vozovne a brat aj ludi alebo uz nie? cestovny poriadok z a do vozovni tu uz alebo zatial neni. sa to zrusilo alebo sa len vytvara novy, skolsky?
Tiež som si to všimol. Najskôr tlačová chyba, lebo neviem, kde by sa tam naraz ocitli dva autobusy. Jedine že by to boli petržalské prejazdy z 83-ky, aby to dávalo zmysel, ale to je teda dobrá kravina a sci-fi... ? ?
pozerali ste si uz novy CP 92ky?nezda sa mi to, odchody od VW su totozne s tym terajsim, ale odchody z Vozovne Petrzalka su redukovane, je to nejaka tlacova chyba alebo to znamena, ze niektore spoje pojdu len od Volkswagenu do Petrzalky???
Počítajme k 2.9.2009 ako je na tom 2DP
stav: 23 ks B732 CNG + 10 SOR+10 TEDOM
spolu 43
výprava:
20-6
22-6
50-17
53-6
67-4
77-2
spolu 41
A to ešte nerátam 178...a čo sa povrávalo 50/18 ZV OD@ a 50/19 ZV Aupark
teda buď budú na 50 aj nejaké kĺbaky alebo určite budú vypomáhať aj plyňáky 1DP a možno aj 3 DP...
Citelisy: ak dôjde 35 ks na DD treba 12, možno jeden dva rezerva, zvyšok by teda rozhodne mal ísť na L50...
taktiez vecer(19.38 od Halovej smer Hrobonova) na 84/2 nejaky z najstarsich 435tiek len som si nie isty, ci 4808 alebo ZV 4809, ak ste niekto videli, potvrdte mi to prosim
Posledná prázdninová 94, akoináč krátka (4132). Taký starší ujo asi potrebuje okuliare ked nevidel vysvieteny predný transparent, ani ten vnútorný, kedze sa vodič pýtal či ide do vozovne : D
kacka