Dnes - 31.8.2009 - posledny pracovny den s prazdninovym CP
- 2816 na linke 50/5 minimalne od 9.57 bol vymeneny za 2604
- okolo 15.30 h sa stala nehoda v krizovatke ulic Kukucinova-Riazanska (sa zrazili 2 auta), kolona aut na Kukucinovej siahla az po zastavku OD Slimak, a este k tomu kazdodenna 24-hodinova zapcha na Riazanskej v smere na Vajnorsku, kvoli comu v tom case vsetky spoje linky 50 uz od zastavky Kukucinova smer Aupark meskali 8 az 10 minut... zdrzanie trvalo asi hodinku
- o 17.20 2829 na linke 50/6 isiel na poruchu do vozovne, od 17.33 cele jedno kolo hradil ZV 2639 a neskor sa vratil 2829
Podla poradia:
50 - 2623, 2634, 2652, 2628, 2816, 2829, 2649, 2613; S 2624
? M: 2604/5; ZV 2639/6
61 - 2629, 2800, 2638, 2612; N ...; S 2409, 2400; R 2812
196 - 2648, 2653, 2633, 2814
Zaujimavostou je, ze vraj od 2. 9. bude na linke 50 jazdit 17 vozidiel, od 12. h do 18. h s intervalom 6 minut.... spytam sa ze odkial budu mat tak vela vozov? Ci bude pomahat aj 1. kolona?
1, 6241 je po "vážnej" nehode a je odstavená z premávky (19.1.2009) a mala sa opravovat ale nem "LOVA"
2, 6219 len chátrala už na Trnávke dobre dlho a tiež šrot.
3, 6248 je total šrot takže "deto"
4, 6233 posledný tabulkový trofláčík xixi a má tam ešte tu tabulku že 208? Mám krásne fotečky.
- pojdem ich tam cvkanut lebo na 6241 je už troška igelit dole.
Dneska som išiel trolejbusom 6269 207/1 (odchod 16:41 VALASSKA) a snažil sa nastupovat totalne ze ozraty debilko cca 55rokov. Hned spadol na schody a nikto mu nechcel pomoct a tak vodič mu povedal prosim von (asi tri krát mu to povedal) a ožran že "houbi" daj mi ruku a ideme hore na červák. Vodič povedal že nie? Volám dispečera. A sám vodič že "jak sa tak može niekto nadrbat jak prasa. Meškanie od:16:41 do 16:48....
(takže pochvala vodičovi za trpezlivost.... ? ?
Nádhera Re #91310 kubo_99: nádheram ešte nie je ani obed a už máme tri kraťasy na 94ke, ďalší na 84ke, tomu sa hovorí, že DPB dokáže "zabezpečiť prepravné kapacity počas leta z vlastných zdrojov" (BZ, Kniha drístov, kapitola X.)
lobogo
1, 6241 je po "vážnej" nehode a je odstavená z premávky (19.1.2009) a mala sa opravovat ale nem "LOVA"
2, 6219 len chátrala už na Trnávke dobre dlho a tiež šrot.
3, 6248 je total šrot takže "deto"
4, 6233 posledný tabulkový trofláčík xixi a má tam ešte tu tabulku že 208? Mám krásne fotečky.
- pojdem ich tam cvkanut lebo na 6241 je už troška igelit dole.
Dneska som išiel trolejbusom 6269 207/1 (odchod 16:41 VALASSKA) a snažil sa nastupovat totalne ze ozraty debilko cca 55rokov. Hned spadol na schody a nikto mu nechcel pomoct a tak vodič mu povedal prosim von (asi tri krát mu to povedal) a ožran že "houbi" daj mi ruku a ideme hore na červák. Vodič povedal že nie? Volám dispečera. A sám vodič že "jak sa tak može niekto nadrbat jak prasa. Meškanie od:16:41 do 16:48....
(takže pochvala vodičovi za trpezlivost.... ? ?