Reply on: Risko1 #91282:
mozno ich tomu vedie aj pocit, ze nebudu za to potrestani, tak si myslia, ze mozu robit vsetko co sa im zachce (ale to je len moj nazor, neviem ako sa pohybuju tresty za to, ze poskodia majetok, ani neviem aka je pravdepodobnost, ze by ich chytili)....ja som nocakom nesiel dost dlho, naposledy este hadam vtedy ked jazdili pod cislami 5xx, paradoxne som naposledy siel nocnou elektrickou v nemeckom Bremene, ale to je uplne o inom, aj ked je to mesto dost liberalne(napriklad ziadny zakaz pitia na verejnosti, pije sa aj v elektricke dokonca), nikto tam nic nenicil, necmaral po voze, nehulakal, ani sa nebil, aj ked boli ti mladi pod vplyvom alkoholu, spravali sa relativne slusne.
kacka