oznam
zajtra je den D. den, kedy robim zaverecne skusky v autoskole. ?
tymto by som chcela doobednych vodicov, jazdiacich hlavne po dubravke, na to pripravit a vodicov (vodicky) elektriciek poprosit, aby davali pozor na miestach, kde sa trat krizuje s cestou.
zajtra mi teda drzte palce a myslite na mna, ale zas nie moc, lebo sa mi bude štikútať a nebudem sa moct sustredit ?
konec oznamu
dakujem za pozornost
zajtra je den D. den, kedy robim zaverecne skusky v autoskole. ?
tymto by som chcela doobednych vodicov, jazdiacich hlavne po dubravke, na to pripravit a vodicov (vodicky) elektriciek poprosit, aby davali pozor na miestach, kde sa trat krizuje s cestou.
zajtra mi teda drzte palce a myslite na mna, ale zas nie moc, lebo sa mi bude štikútať a nebudem sa moct sustredit ?
konec oznamu
dakujem za pozornost
, 2622, xxxx, 2813
Mike