tbc> to poradie ti skusim zistit zajtra, ale ma odchod 14:58 zo safka (uz asi stvrt roka)






no jo, ale mam taky pocit, ze to je schvalne - aby viacej nalistkoch zarobili
- aj ked sa mi tomu verit nechce
Anndy008