myslim, ze niekedy jazdi clovek s mobilom v ruke este koncentrovanejsie ako bez neho. lebo je si vedomy viac ze prevaza ludi ale to je off a sem to nepatri ?
to by nepočkal 3minúty od Záporožskej po ŽST Petržalka... si zober, že tam sa nepohybuje málo ľudí, že sú tam dva prechody hneď na sebe a plus tam jazdia aj šoféri áut ako idioti. Takže miesto ako vyšité pre nehodu. Šoférovanie autobusu nie je holubník, ak si to dakto myslí.
Šofér čo dnes o 15:00 mal na L80 voz 4111 smer Matadorka by si mal uvedomiť, že keď sa šoféruje tak sa v ruke nedrží mobil ale volant! Žeby adept na kariéru našich "úspešných" vodičov električiek?! ?
IGIs