doplnim:
84-2403/6
83-4820/5
88-1208/2, 1205/3, 1212/5, 1221/6, 1815/7(asi ako nahrada, videl som ho az na kole od 8.01 od AS)
92 podla poradia: 4855, 4842, 4823, 4819, 4806, 4219, 4803
dnes ráno okolo 6, keď som šiel do práce som si všimol na Račku asi 20 vozidiel "Služobná jazda" a asi 7 z nich boli trolejbusy. To ich toľko chodí ráno na výjazd ?
Na 84/4 je už pridelený kraťas?? týmto opäť pozdravujem predsedu predstavenstva DPB, a.s., Branislava Zahradníka, podľa ktorého počas letného grafikonu nebudú dopravcovi autobusy chýbať...
Čo si pamätám zo včera, tak:
Na 96 išla 17:28 z lachovej smer Pe garantovane NP červená vrakosa 1632.
180 – sanitka1904
Re #90176 luky133: podľa mňa by ju mal dostať, pretože sa neviezol Tbusom a jasne povedali, že Tbusy budú premávať zadarmo
Re #90184 TomJ: no a? veď to je už klasika, aj dnes bolo fajn počuť že bezmenná zastávka je na znamenie, človek sa aspon pobaví
Pri príležitosti stého výročia premávky t-bus bol včera (= nedeľa 19.7.09) slávnostne strhnutý preves v križovatke Miletičova - Prievozská o 18.20, následkm čoho došlo k výpadku prúdu medzi spomenutou križovatkou a križovatkou Svätoplukova - Nivy.
Po čase bol zavedený odklon liniek:
201 Hl. St - ASMN (ako 210),
207 208 212 Hodžovo - Kollárko - 29.8. - Rajská
avšak pre ignorovanie/nepočutie výzvy vodičmi t-bus sa odklon týkal max. 1 vozidla na každej linke...
NAD
ZV Hl. Stanica 3409 201 Hl. Stanica -> Čiližská
ZV N. Most 4825 202 Rajská - > Čiližská a aj Čiližská -> Rajská ?
ZV 2827 202 Rajská ->Čiližská
ZV 2651 ???? (neviem či sa zapojil)
Premávka cez spomínaný úsek čiastočne obnovená o 18:50 a o 19:00 vo všetkých smeroch v plnom rozsahu.
Ahojte neviete prečo majú skoro všetky trolejáky farebné stužky? Kvôli tomu výročiu?Ak sa to tu už preberalo tak sorry bol som 2 týždne v Bulharsku na dovolenke a nechce sa mi to tu prehľadávať.
Miso_83