samozrejme, že to robia z trucu. jediným cieľom niekoľkých tisíc ľudí v dp ja naštvať ťa. presťahuj sa z ba (čím ďalej, tým lepšie) a dp zanikne, lebo už ťa nebude mať ako nas...ť... ?
21/5 - 1606 vypadol hned na prvom kole N21, po oprave sa vratil 1606,
ked to zosumarizujem prve tri odchody N21 z HS, tak cervena berie 1634, 1637zv, 1632
Nzv1 - 1637 hradil:
- N21 od 23:30 do 00:30
- N99 od 00:34 do 01:30
1306 ani dnesne rano nedojazdil prvy diel, z neznamej priciny odstaveny pred z. ASMN smer ZST PB.. stal tam az do konca sluzby, tiez hradeny R1658 minimalne od 8:35
Tak ešte na L77 by som to chápal keď tam sú Tedomy, alebo na nejakej Račianskej lokálnej linke, príp L65. Ale L180, ktorou ide človek akurát keď o neho zakopne, tak to je už fakt blbosť a DPB sa potom môže sťažovať, že nemá NP vozidlá. V DPB predovšetkým chýba dakto normálny, resp. dakto kto by mal vplyv na to čo sa dostane na jednotlivé linky a celkovú podobu CP, hlavne na parodované "garantované" NP spoje.
Re #89982 peto1622: tak ale kvôli jednému človeku míňať toľko papiera ? inak, mne sa zdá, že včera ráno išla v čase /2 oproti 4853
doplním ti včerajšiu chuťovku, čo som poobede smer Pe mal dvakrát "šťastie" zažiť to dusno "live" (a to zrejme išla celé popoludnie):
84 - 4130/3 (smer O: 15:58 farského & 17:22 šustekova & 18:43 farského)
Re #89983 no.ev.di.: no a? to je nejaké prekvapenie? včera popoludní išiel kraťas na 84/3, dnes ráno minimálne dva na 94... myslím, že to skrátenie 94 po zochovu, zlúčenie 84+94od zochovej + lividácia 34 je týmto ešte reálnejšie
Re #89991 Miso_83: máš tam blud, 4130 mala určite tabuľku /3...
- 21/3 najprv od 6.18 hradená ZV R1660, následne vynechaný príchod o 7.42 na zast. Milana Marečka, potom ZV R1660 a napokon 1619
- 21/10-1306 sa do popoludňajšej špičky vrátil
- 21/12-1412 okolo 15. hod dočasne vypadol, nahradil ho ZV R1658
- 21/4-1405 dočasne nepremával: vynechal príchod do DNV od 21.10; od 21.30 hradený ZV R1661
no.ev.di.