Hmm-teraz 2408 na 507 zastavka bosakova - zacal mierne horiet
neviem z coho ale objavil sa biely dym vo voze.
Ak mi este niekto povie ze tambus je dobry bus-sa nepoznam!
MHD v BA uz nikdy viac.
Ale po 10 min sme pokracovali v jazde-hmm-balkan :-(:-(:-(
neviem z coho ale objavil sa biely dym vo voze.Ak mi este niekto povie ze tambus je dobry bus-sa nepoznam!
MHD v BA uz nikdy viac.
Ale po 10 min sme pokracovali v jazde-hmm-balkan :-(:-(:-(

).
Tomas
86:1802,1804,1806:-P:-P:-P,1808:-P:-P:-P,1809,1818,1826
97:1801:-),1821
63:1820,1822
78:2619:-D
68:1908,4507:-)
85:4209:-D
93:4831
198:1408:-),1910:-D