No ja by som to len ujasnil.Motorka ktora vychadzala zo strany technopolu.Dostala zelenu a dupol na to pokial sa mu to nestalo osudnym.Neviem,ale motorkar bol muz a chodec bolo zhruba 10rocne dievcatko,ktore zevraj zatial zije,ale uz sa na vlastne nohy nepostavi.Bol to vsetko osud pretoze to dievcatko sa chcelo vyhnut tej motorke,ale bohuzial si obidvaja vybrali tu istu cestu:(Na zastavke sa nachadzali dve osoby.Stastie bolo v tom,ze necelu minutu bolo na zastavke asi 15 ludi ktorych zobrala linka c.93 takze aj tu sa da hovorit o stasti.Som s toho doteraz vykolajeny.Na zastavke je smutok a mnozstvo aut...

Vtedy musel vodic vypustit jazdu a este raz vsetko odznova zopakovat.
frenky
1.: kde je dnes CityBus klbowy (dakto mi hovoril, ze na 86, ale dakto druhy mi hovoril, ze nie)
2.: co sa prave deje s 7927+28, nemame ziadne spravy? (by som sa smial, keby ju s PARSu vratili s nalepkou "Vyradte to!!!"
------------------------------
Inak ak ste vcera boli pozriet na podujati Bazant na Mlynoch, tak po prve viete, ze 31 a 39 dostavali riadne zabrat a po druhe viete, ze tam boli vypravene najvacsie sroty z 1.DTPA (1904,1906,1922) Asi nahoda.