Reply on: Tomas #8689:
A to uz preco? Aby sa nahodou nerozpadol? :)))


Ja si platím ročnú električenku a to ani veľmi MHD nechodím - do roboty chodím pešo, MHD používam na dlhšie vzdialenosti a to som veľmi spokojný (ani nepamätám, kedy som šiel plným busom - keďže chodím mimo špičku a aj vraky sa mi celkom vyhýbajú
Dakujem...
Z