Ozaj neviete z akeho dovodu rozbili zeleznicne priecestie pri Einsteinovej? Teraz je to uzavrete uplne. (TeBeCe: ked si spomenies na tie trasy, daj vediet.) Lebo som tade minule siel na biku a takmer som nepresiel.
Mne sa ta elektricka nepaci ani trocha. Zlte madla, ale na dverach su biele za dverami biela doska ako z Karosy. Madla su tak blyzo nad stropom, ze clovek s hrubou rukou sa tam nemoze chytit.

frenky