boze ja uz fakticky pisem kreposti
typnut=tipnut
uz asi pojdem spat.
Zajtra mozno spravim komplet DNV+Dubravka ABusovu vypravu. Tak sa teste.
Dufam, ze tam bude daco zaujimave. ;-D
typnut=tipnut
uz asi pojdem spat.
Zajtra mozno spravim komplet DNV+Dubravka ABusovu vypravu. Tak sa teste.
Dufam, ze tam bude daco zaujimave. ;-D
A fakt plati, ze ked chces tak sa tam narves..
Tomas
97:1401,1406,1817
93:4408:-),4929!!:-D,4214
61:2406!!:-),2811
63:1302p,1208:-))
39:1512,1815?,1305
198:1308
75:2812:-)
========================
Na zastavke Sabinovska (cas:08:30)Stala 1302 a za nou Dispecerska felda:-)