Ale ale - co to vidim... Tak pre 59nu bude Aupark teda nakoniec zruseny... Kto z vas si pamata na tu debatu po jednej schodzi s istym panom, kde sme namietali, ze 59na nema co pri Auparku stat? Dostali sme protiotazku, ze a preco by tam stat nemala. Uz viem preco - aby sa mohli o rok neskor uplne zbytocne tlacit nove cestovne poriadky, grafikony a spol...
Skusim zistit zajtra "v terene"
ako ZV na linke 83/7 minimalne od cca 6:20 h., neskor ho nahradil 2204
Jano
Bolo 16:30 h., ked sme sa s elektrickou blizili z Dubravky na zastavku Svantnerova. Pred touto zastavkou je svetelna signalzacia kvoli chodcom. Svietila pre nas zelena, pre chodcov cervena. Traja mali chalani ( cca 11 - 12 rokov ) nahle vbehli do drahy elektricky. Vodic v momente pouzil vystrazne zvonenie a neslavne magnetky, aby zabranil najhorsiemu. Chalani sice stihli prebehnut bez ujmy len vdaka tomuto manevru, ale v elektricke spadla starsia pani pod tlakom brzd zo stolicky na zem. Sarvanci zostali stat s vycerenymi zubami a jeden z tych malych debilov ( inac ho nazvat nemozem ) ukazal vodicovi ... , vsak domyslite si. Sofer elektricky promptne zareagoval. Zastavil vozidlo, nahodil spiatocku, par metrov cuvol a po overeni, ci starka je v poriadku otvoril predne dvere, vystupil a zobral jedneho z tych troch nespratnikov do vozidla s tym, aby sa ten maly zasran ospravedlnil cestujucim. Myslim, ze v tej chvili mal chalan plne gate a tak bez okolkov tak urobil. A tak sa az do Race rozpravalo o stastnom konci jednej cesty z Dubravky.