Reply on: d3k0 #8233:
1813 som daval nedavno dokopy!!Co sa ti ne nej paci?????
Lepsie by som to ani ja nenapisal. Ja som mal cest touto damou crrn-crrrn ist uz niekolkokrat , najlepsie to bolo asi v zime ked bolo vsetko zafukane a ona soferovala to bolo nieco ako tvoj clanok ale krat 2;)
zeby bolo zakazane modifikovat tie plynove autobusy??

ti zastavkari to asi montuju po tme a nevidia na to


Dracika taktiez este nema nalepeneho.
Ale vnutry som ju nevidel...
Jano
Posledny april som zaznamenal toto:
- 2514 vypadol na linke 83/8 okolo 9. h., neskor ho nahradil 2945
- 2411 docasne vypadol na linke 83/3 pred 10. h., neskor ho nahradil ZV 2315
- 2513 v rannej spicke bol na linke 83/12, popoludni ho nahradil 2403
Vyprava podla poradia:
35: 3193, S 3508
83: 2940, 2808, 2411, 2818, 2822, 2814, 2812, 2514, S N 2515, 2404, 2821, 2513, 2512
504: 1922 ( frenky )
509: 1701