Ja ešte niečo zo včera:
Okolo 18:00 policajti zbierali údaje od čiernych pasažierov, ktorých chytili v 6401 na 204 na Valašskej.
A čo sa týka označenia spojov na Štedrý večer. Minimálne u trolejbusu, čo robil N 47 absolútne nezvládnuté. Dať si linku 537 a cieľ Búdková mi príde ozaj ako keby vodičovi nebol daný kódovník a návod k palubáku.
810zssk
- vodicovi 6401 (linka 208/4) za umoznenie prestupu z linky 201 na zastavke Prievozska ?
- vodicovi 1999 za VYNIKAJUCU jazdu - skladam poklonu ? ? ?
Naopak, vodic linky 201/5 (tusim 6620 - ale NIE SOM SI ISTY) by sa mohol naucit jazdit primerane tomu ze jazdi na vozidle MHD a nie F1 ?