Rad by som touto cestou podakoval vsetkym vodicom ktory aj v tento sviatocny den zabezpecovali / zabezpecuju / budu zabezpecovat aby sme sa dostali tam kam potrebujeme a zazelal im prijemne prezitie sluzby, ale aj celeho dna, co najmenej nepriemnych cestujucich a co najpohodovejsie cesty. A vesele Vianoce!
? ? ?
? ? ?
vsetci vieme aky je rozdiel medzi tocenim a krutenim :DDD...Okej off topic ospravedlnujem sa
.
t6a57919