Aktualne:
- 2819 od 1.39 bol docasne zdrzany na linke N34/1 na zastavke Botanicka zahrada, smer Pri krizi, (do Dubravky prisiel o 2.30 h. aj s cestujucimi), medzitym ho vsak hradi od 1.55 h. zo spominanej zastavky NZV/1-1301
Zo stvrtka:
- 4849 ? + nejaky Tambus okolo 23, h. boli odstavene na zastavke Podhaj v spolocnosti pojazdnej dielne
Z piatka:
- 2414 od 8.07 h. vypadol na linke 83/9, z Dubravky nebol hradeny
- 2811 okolo 10.30 h. docasne vypadol na linke 83/2, neskor ho nahradil ZV R1504
- 2801 okolo 10.30 h. docasne vypadol na linke 34/2 pre poruchu vozidla
- 4820 okolo 10.45 h. vypadol na linke 83/3 pre poruchu vozidla (slaby tah motora), neskor ho nahradil ZV 4849 a napokon 4842
- 2615 okolo 12.15 h. docasne vypadol na linke 83/4 pre dopravnu nehodu s osobnym vozidlom na Staromestekej ulici, smer Dubravka, neskor ho nahradil ZV Man (nezistene ev. c.)
- 1709 popoludni vypadol na linke 20/5, neskor ho nahradil ZV R1504 a napokon 1711
- 7825+7826* (ak neslo o ZV) v priebehu popoludnia vypadol na linke 1/1, neskor ho nahradil 7717+7718
- 7748+7747 (ak neslo o ZV) v priebehu popoludnia vypadol na linke 1/2, neskor ho nahradila suprava 7722+7721
-* okolo 18.35 h. sa stala mensia dopravna nehoda na krizovatke Vajnorska - Kutuzovova, smer PCC, medzi elektrickou a osobnym vozidlom
- 2638 vo vecernych hodinach bol na linke 83/5 pre nedostatok CNG vymeneny za autobus 2623
Miso 2832:
20/7 minimalne doobeda tam bolo nieco z trojice 1706, 1707, alebo 1708 - teda aspon na 23 (neprelustil som, bol som daleko)
83/8 minimalne rano urcite 2814
83/10 zasa si ho nevidel a pises, bol tam 2819
* k vypadku 1/1-7825+7826 iba tolko, ze mozno islo o ZV (neskorsie napojenie na trat), nakolko dost meskal naobed, alebo taktiez je mozne, ze bol zapleteny v tom kratkom prestoji pre nehodu na Vajnorskej, v tom pripade bol ZV 7717+7718 a bol na linke do konca sluzby - tazko povedat
* k vypadku 20/5 poprosm Jakuba o doplnennie, ako aj o ujasnennie 20/7
"-a neviem, ci islo len o nejake zvlastne oznacenie, alebo bola nahradna doprava, ale tiez som zhliadol na dostojevskeho pred asi hodinou ZV MAN na transparente "1 Sluzobna jazda" ako sa vracia pod most"
Hej, ja som ich už tiež niekoľkokrát videl takto označené. Minule som videl dokonca označenie "3 Sluzobna jazda".
Ber to ako luxus... zajazdis si na vsetkom... 1xxx, 3xxx, 4xxx uz len 2.dp nejake vraky nech posle... na 4444 dofukame galuzky dame vlecku a ideme... na plyn zoberu naftovy automat na oplatku poslu roz.ebany kratky plynak... len tak dalej za chvilu aj BMXky tu budeme v BA vypravovat... ?
Aktuálne!!! na Lovinského (na križovatke) sa stala nehoda 2 aut!( policajné auto a džip). Presne na (neosvetlenej križévatke! Na miestee 21:17 došiel dispečer, policajt, hasiči, a už aj záchranka! Trolejbusy prejdu ( len tak tak). ? ? ? ?
a hlavna vec ze v Petrzke neni na com jazdit a miesto naftakov sem posielate tie najhorsie plyny sak to je mesuge tie kilometre medzi vozovnou a plnickou ?
Ja osobne som ten voz videl naposledy na 20tke dakedy koncom oktobra, takze uz bolo nacase... Mozno by mal Zahradkar mediam nazivo z Las Vegas poskytnut informaciu o tom, preco 10 rocny voz bol 2 mesiace suplovany roznymi 19-20 rocnymi hajtrami. A mam pocit, ze ten dnesny ukaz bol iba ojedinely a 1010 bude nadalej, tak ako ostatne naftaky hnit vo vozovni, zatial co cestujucich budu vozit hentie hnile sopy. ? ?
dnes na L11/x 7837+7738 odchod 14:48 z Černockého smer mesto nastupil človek s živym stromcekom asi 3,5 metra dlhym a dost hrubym.........ledva nastupil...... potom si sadol a položil ho vedlaseba a tim zaterasil cestu asi k 5-7 sedačkam......vypadal ako priamo odrezany nakolko mal v gumove rukavice, gumaky na nohach a v ruke pilku na Račku vystupil ? ?
Emil1