Discussion Forum › Operations Forum

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Reply on: tito #80468:
"spinavy, potagovany..." - vizitka Dolných honov ? ? ☠
Reply on: tito #80468:
Máme nejaký nový 25Tr, že o tom neviem? ?
6707 na 201...to bol des...ten trolejbus sa ide snad rozpadnut...vibrujuce okna, krive a buchajuce plechy, spinavy, potagovany...o zvukoch z motora skoda hovorit...uz chapem terminus technicus na kosickom fore ze "budar" javascript:smile('?');
cca pred 30 minutami nehoda 2 igk na krizovatke hranicna gagarinova...vw nedal prednost bmw iducemu po gagarinovej...premavka v jednom pruhu...iba ciastocne spomalenie dopravy...pozostatky po nehode aj na krizovatke mileticova zahradnicka...havarovany favorit pri ostrovceku, premavke nebranil...asi cakal odtahovku...
Reply on: milannco #80399:
Chuck Norris vie okrem ineho aj delit nulou a napocitat do nekonecna. Dva krat. Plati aj, ze ked Chuck Norris spadne do vody, nebude mokry, ale voda bude Chuck Norris. Co sa tyka casu, tak Chuck Norris nenosi hodinky, on proste urci, kolko je hodin. A pradlo triedi na tri skupiny: biele, farebne a krvave. To len tak na okraj, teraz uz dispecerske:

Re #80410 Max: Na toto jeden moj kamarat odpovedal kompetentnemu (ktory si ho doberal, ze preco nevypina motor na konecnych) triumfalne: "Ty tiez vypinas kurenie, ked odchadzas prec z kancelarie?" Mimo ine my autobusari sa mozeme stazovat na slabe baterky, vyrovnanie tlaku v turbe atd 🙂 skratka, dovod sa vie vzdy najst, ide o to za aku cenu.

Re #80422 hefec: a najhorsie je na tom to, ze tito idioti tvoria z osadky autobusu cca 5%, a zial prave s tymito ludmi prichadzaju vodici MHD do kontaktu najcastejsie. Potom naberaju dojem ze vsetci cestujuci su idioti a nie su hodni ani len na to, aby im vo voze zakurili.

Re #80435 Johny 😨 onen petrzalsky vodic bol z "poriadku" na Trnavke tak zaskoceny ze ani nevedel ako sa tankuje plyn a kde ma co ukazat aby mu dali doklad 😃 BTW Johnny daj mi mailovy kontakt na Teba.

Re #80439 Miso 2832: Sudiac podla toho, ze vypravu mas podla poradi, opravim Ti 23 a 26 - na oboch tychto linkach bol voz 1636, to sedi, ale na poradi cislo 7. Ten voz robi hlavne 24, ale aj 20, 23 a 26. Poradie 7 preto, ze je to kvazi posledna 20-tka a aby to nemylilo dispecerov a sotousov. Paradox je, ze pri vypravni si vodici pytaju sluzbu 24/7 a nie 20/7 ?

Re #80424 zahradnik: Neboj, nic take zle si neurobil, myslim ze ti, co citaju toto forum maju svoju inteligenciu aby voci danemu vodicovi nevyvodili ziadne nasledky. Predpisy si vazim, maju svoj zmysel ale na niektore situacie su kratke a vodic si musi s nimi vediet poradit podla svojho najlepsieho vedomia a svedomia. A ked ta videl a vedel ze nehrozi nebezpecenstvo (teraz beriem v uvahu to ze vies do autobusu nastupit po dvoch a nie styroch nohach a ze pri nastupovani sa pevne drzis), tak si myslim ze je to OK.

Je to urcite lepsie ako to co sa stalo asi pol roka dozadu mne osobne, ista 21-tka zastavila pred zastavkou "Sokolska" smer Patronka na svetlach. Tak ma napadlo, ze pojdem k soferovi a zakyvam mu, ze by som chcel nastupit. Vodic mal na to cas, cervena bezala este cca 10 sek. A vedel som, ze niektori vodici aj dvere otvoria. Vies co spravil? Tvaril sa, ze ma nevidi. Alebo este davnejsie jeden 63-kar na voze 1628 (to tam vtedy bola uplne ina posadka ako teraz si dovolim razne podotknut) mi ukazal ze ci mi nesibe a potom tam tvrdol este 15 sekund. Dufam ze sa za ten cas v tom sedadle stihol uvarit, lebo verim tomu ze v kutiku duse ho to zralo.

Tieto mnou opisane riesenia zo strany vodicov ku mne ako k vlkovi boli celkom urcite v sulade so vsetkymi predpismi ale co na to svedomie a etika? Tot otazka.
7113 bola pred asi 15 minutami odstavena na nevyuzivanej dojazdovej kolaji z vazovovej na radlinskeho za pritomnosti nehodovky DPB

1638 dnes jazdi na 31/39
Reply on: Emo #80446:
preco voci obcanom? Co ak takymto sposobom zdravil iba jedneho konkretneho "obcana" ? ☺
Tambusak, Miso 2832, kecho

Zo včera 10.12.2008 (streda):

podľa poradia:
7 - 7102, ..., 7076, 7104

32 - 3701, 3700, ..., 3703, .../(5, 6), 3706, 3706
33 - 6636, 6702, 6704, 6703, .../(5, 6, 7)
34 - 2827, 2640, 2639, 2801, 2817, 2818, 2813, 2403
35 - 1904
38 - 3518
41 - 3528, ...
43 - 3546
44 - 1901
59 - 2614, 2405, 2408, 2414, ..., 2603, 4859
68 - 4851, 4853, 4830, 4828, 4831, ..., 4810, 4123, 4219, 4804, 4214, 4215, ..., 4837
M: ZV 4849/13
84 - 4815, 4833, 2820, 2635, 2645, 2826, 2828, 2610
93 - 4838, 4829, ..., 4836, 4821, 4802, 4854, .../(8, 9, 10), 1608, ..., 1413, 1411, 1512
94 - ..., 4848, 4845, 4827, ..., 4396, 4216, .../(8, 9, 10, 11, 12)
180 - 3511

901 - 3530
Reply on: t6a57919 #80454:
"niektore"? V danom useku je veeelmi dlllhodobo docasne obmedzena rychlost na 20 Km/h.

Blizsie informacie ti ochotne poskytnu na dpb.
Reply on: Miso 2832 #80439:
no neviem, ale ja som sa včera na 184 viezol 4204...
neviete niekto prosim, preco nesla rano L5 z konecnej Dubravky 6:57?
klasIK & Technopol

včera po 16. hodine (10. 12. 2008):

92 (len špička): S: 4397, 4822, 4399, 4820, 4398, 4806, 4803
95: DN: 4839; 4843, 4814, 4207, 4209, 4847, 4391; S: 4801, 4811, 4823, 4821, 4808; P: 4809
98: 4824, 4855, 4844, 4857, 4813; S: 4840, 4850, ? ZV 4842, 4390, 4852, 4395; 1812; S: 1306
99: 4122, 3031, 4111, 4119, 4110, 4112, 4121, 3038, 4834, 4118, 4131, 4128
Dnes (11. 12. 08):
31 – 1638/..
80 – 3625/2, 4129/..
83 – 4820/3, 2825/..
88 – 1222/1, 1215/.., 1211/.., 1218/..
91 – 4130/1
93 – 4393/3
94 – 4396/8, 4837/.., 4844/..
95 – 4828/..
99 – 4115/2, 4110/..
3038 sa presunula na zast. Kutlíkova, smer Ovsište, jazdný pruh je opäť prejazdný.
Odbočenie z Kutlíkovej smerom na Romanovu blokuje 3038, ktorá mala pred siedmimi minútami ťukanec s autom. ?
Neviete pročo niektore električky idu v oblúkoch medzi zastavkami Hečkova a Hybešova (Rača) veľmi pomaly...... ❓ ? ?
1637 - 21/8 ☺
10.12.2008

Na L99/13 sa vecer premaval napriek pustenemu kureniu absolutne studeny 4834. ?
Na L68/? sa zas premaval 41xx (17:48 Sustekova -> Vozovna Petrzalka).
ZV Man s kriedovymi tabulami siel o 18.20 hradit L96 (resp. L196) z Prokofievovej.

Odchod L96 17.30 z Bosakovej smer Prokofievova neobsluzeny, odchod L196 17.40 obsluzeny so 7 minutovym meskanim (ja blbec som tam 18 minut mrzol). Inak som naozaj zvedavy, ci stihne ten CapaCity pozbierat v "obratisku" Prokofievova prve skrabance este do silvestra alebo si to necha az na novy rok... S odbocenim na konecnu maju problemy uz aj kratsie Ik435 ci K B741...
Reply on: zahradnik #80424:
ooooo dalsi expert chlapce ci pane najprv si over fakty o mne ako a co robim a potom tu na mna kydaj a do sprostych tak mozes hovorit jedine tak doma a nie mne ja som s tebou este nepil a ani kravy nepasol ❗ a moju gramatiku neries to je skoda casu ? ? ? ? ?

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.