neviete preco maju trolejbusy 202 a 208 dlhodobo nahratu chybnu zvukovu signalizaciu kedy po novohradskej nenasleduje svatoplukova ale teta melie stale marianum a na nasledujucej AS zase pokracuje spravne? to fakt nie su schopni dat do poriadku za taky dlhy cas? vsimol som si to uz davnejsie a vyzera ze to je trvaly stav ktory ma kazdy na haku
V pondelok 24.11 bola celkovo zaujimava vyprava na linke 50 - okrem 2702 sa tam nachadzali aj 1712, 1713, 1715.
/6, 1222/.., 1217/..
Kubusss59