Frenky, dam detaily, boli to dve panie (50-55r) R1,R2, a neviiny cestujuci muzskeho pohlavia, ktory sa nechtiac zapojil do rozhovoru-sedel oproti R1 (CH) a niekto z davu(X)
>Racianske myto... presli na inu temu...zastavka NAM.BIELY KRIZZST VINOHRADY!! myslela si, ze to ma konecnu pri vinohradoch, ale myslela, ze to tu nestoji), ze to ide jak padesát devina...
CH: ale 59 tu stoji
R1: A-haa
A pri vozovni som vystupil, avsak uprimne lutujem ch. TOTO BY SA DALA NAZVAT FAKT LUDSKA KREPOST
A este jeden starsi muz stal na zastavke V.KRASNANY smer mesto, a ked mu 15 min nic neslo, zacal sa kruti, zbadal plagatik, a potom na neho kukal, a odisiel do arealu vozovne.
TOTO JE FAKT SILA
>Racianske myto... presli na inu temu...zastavka NAM.BIELY KRIZZST VINOHRADY!! myslela si, ze to ma konecnu pri vinohradoch, ale myslela, ze to tu nestoji), ze to ide jak padesát devina...
CH: ale 59 tu stoji
R1: A-haa
A pri vozovni som vystupil, avsak uprimne lutujem ch. TOTO BY SA DALA NAZVAT FAKT LUDSKA KREPOST
A este jeden starsi muz stal na zastavke V.KRASNANY smer mesto, a ked mu 15 min nic neslo, zacal sa kruti, zbadal plagatik, a potom na neho kukal, a odisiel do arealu vozovne.
TOTO JE FAKT SILA
frenky
"Dve slecny vystupili z X11 na zastavke Nam.Biely kriz, s tym, "ze toto ma konecnu Pri vinohradoch a toto su Vinohrady."
Uz si nepamatam, ci mi tam napisal, ze ci to boli 2 blondiny, ale asi boli!
Co na to povedat.