Ja som počul že budú jazdiť aj Ikarusy aj Karosy . Viem že DPB musí minúť neurčené množstvo plynu ale hovorilo sa že iba cez víkendy. Lebo cez víkendy budú na všetkých linkách ktoré sú obsluhované 1 a 2 kolónou jazdiť iba plyňáky ale nehovorilo sa že aj cez týždeň. Každopádne ti dakujem za odpoved.
Stoja vo vozovni. Vyhľadaj si v histórií dispečera alebo diskusie, už sa to tu rozoberalo a ked nie tu tak v diskusnom fóre. Treba odobrat urcite mnozstvo CNG podla zmluvy s SPP a to nevychadzalo, teda boli pod dohodnutym mnozstvom. Preto asi aj v SN budú kĺbaky hlavne CNG. (To sa týka druhej kolóny, ktorá má plno plyňákov na delených)..
Ikarusy z 1. kolony nejazdia, stoja vo vozovni a hniju, lebo DPB potrebuje udajne minut nejake mnozstvo plynu, inak nedostanu zlavu na buduci rok, zlavou rozumej 2Sk/kg plynu, to, ze plynaky zeru oleja ako spongie a ze aj ten olej je drahy, to uz nikoho nezaujima. ? ?
"Nove" vozy pridelene na 20 a 22:
(upozornujem, ze to mam ODPOZOROVANE, kedze som z DNV - to, aby si ma generalny motorkar nevyhladal a nezavolal na koberec)
1703 (1004), 1706 (1001), 1707 (1010), 1709 (1008), podla vsetkeho 1705 (1007)
1702 (1009), tusim 1708 (1006)
? ?
inak neviete niekto co sa stalo pri Kooperative?siel som tadial okolo 9:45, odtahovalo sa uz naburane auto pritomna policajna nehodovka, aj nehodovka DPB, za zastavkou Kooperativa stal 6602(smer Dolne Hony), palice mal dolu ale nevyzeral byt poskodeny.
Pod mostom mladeze aktualne daky klbovy plyn po nehode zrejme.
Na molecke vystupisti je uz novy oznacnik, na stlpe na chodniku, pekne skovany za velkym bilboardom...
Včera:
63/5 1407 odchod 21:00 z LAMA, blbla pervodovka, nechcela preradiť na trojku, vďaka tomu išiel veľmi pomaly, na Avion Shitting park došla cca na -8 a odtiaľ išiel už ZV (neveim aký).
Dnes:
75/7 6:08 z Bajkalskej smer Ul. Generálneho Riaditeľa - spoj vynechal bez náhrady ?
a na 34 na poradí máte nejakú 272x
To je pravda, lenze som si nebol isty ci to tam bude mozne, zatial co na Svatoplukovej to vyzeralo ze to stihnem. A vdaka dobremu vodicovi som to aj stihok ?
Nástupište Prokofievova (L96) je posunuté 15m za stálu polohu kvôli rozkopanému chodníku. Do pozornosti odporúčam najmä spôsob, akým je to vyznačené - sprejom na vozovke. ?
Emo