1021 robi ZV na 74 (videny ako odbaca od prazskej na stanicu s transparentom 74-VLCIE_HRDLO)
Ako mam nahradit most Ruzinovom?
, lebo nestiham



a vnutri tiez nevyzera zle na to, ze tak dlho stal odstaveny





Tomas
A to myslis vazne s tou 2408-kou
???z
e je pekna?,lebo ja ked som ju videl tak ma chytali zimomriavky:-D