Reply on: Miki #7707:
ty hovado, na FEI bezkontakna karta stoji 220 SKK a cakali sme na nu od novembra minuleho roka do aprila, hoci uz bola zaplatena. Kamarat bol s nou v podchode na Hodzovom namesti na DPB, tetusky samozrejme neboli informovane ....
takze slovo rozdavanie nie je na mieste. Taktiez mi nie je jasne ak bude platit a ukoncim skolu ci bude platit dalej pre DPB, kedze je na nej napis "STUDENT".
M: ZV 2102/12

Tomas
90:4835,4831:-)
93:4404,4408,4830,4845,4950
94:4808
59:4846(Dolfy:-D)
97:1810,1811,1401,1307,1817
198:1308
----------------------------------
Vseeetkooo:-):-D