Reply on: TeBeCe #7705:
ak sa nemylim, tak v tom case premavala 122, ktora chodila na sidlisko prazdna. A teraz chodi 21, ktora chodi na sidlisko plna.V tom case bol preklad 121 a 122 4min. Nie je to sice velky rozdiel oproti dnesku(5min.), ale aj ta jedna minuta by pomohla.
Vodici debatovali v druhom autobuse a cakali na prichod dopravnych nehod.
Kam sa tak mozem teraz dostat 92?! Do Lamaca. Alebo do absolutneho zadku Bratislavy. Ved z Volkswagen-1 budem pesi skor v Stupave ako v DNV. 
tr3mp
Ale vazne: nevyzerali nejako pokrcene, skor to bolo len tuknutie v malej rychlosti.