Reply on: Andy #7667:
To by si sa cudoval.Ja ti pisem vazne ja ked som bol minule na tom DEVINE aj z bezcami:-P oni ked sa vyzuli uz my len stupla teplota a nechybalo vela a uz by som odpadol:-P;-D
Na skapatie to je byva..
ajked su aj horsie veci.


ZV 4847/ 7 a 8; 2322/6 
NEOPLAN
1309 mal som stastie stat pri klbe... a ako hovoris, normalne mi lepilo ze ci sa vobec dostanem na Nivy... (nieco este klepalo na streche)
Ale zle hovoris, ze splynofikovat a nechat VYBUCHNUT... on vybuchne aj sam...
a k tej 1216, je to serbel, ale cisty serbel, s dobrym (vynikajucim soferom) 21/14