Dnes okolo 15:00 som videl pri Technopole v Petrzalke odstavenu daku karosu(ev.c.?) 81/?,za nou liazku; teraz pred xvilou som videl podobnu karosu 81-4309(pravdepodobne je to ta ista), ale s inou liazkou za sebou a s poruchou motora.
Inac co poradia normalnemu cestujucemu na tel.c. dispecingu, ked im povie ze spoj vynechal?ak ich poriadne zbuzeruje, poslu zalozak?alebo mu povedia "dakujeme za info"?ake informacie s ochotou poskytnu na tomto cisle resp. na informacnom cisle (59505950)?
Inac co poradia normalnemu cestujucemu na tel.c. dispecingu, ked im povie ze spoj vynechal?ak ich poriadne zbuzeruje, poslu zalozak?alebo mu povedia "dakujeme za info"?ake informacie s ochotou poskytnu na tomto cisle resp. na informacnom cisle (59505950)?
zevraj rezali aj harmoniku...
tr3mp
Moja rekonstrukcia: vodic auta prichadzajuci z Mierka si neuvedomil, ze je navedlajsej ceste a/alebo ze elektricka je silnejsia a snazil sa prejst. Vodic eliny si povedal, ze co mu tam ten debil lezie a napalil to do neho nech ma ponaucenie. Ale zaujimave, ze to auto trafil len do laveho zadneho boku (cize vlastne mu uz neblokovalo trat. Zablokovalo vsak druhu kolaj).Elektricka krasne zablokovala cestu hore, smerom dole sa dalo autom prejst. Trat z Obchodnej na SNP bola prejazdna.