Reply on: frenky #7574:
Mas pravdu volal som vodicovi a poobede si to vymenil.Ja som myslel,ze je aj poobede na 68-ke vsak rano tam bol:-PTak sa ti ospravedlnujem:-P

Btw vobec by mi nevdailo, keby mi tam chodili klbaky!!







tr3mp
2311, 2601, 6610", tak najma 6610 je tip na foto ... alebo zeby bol prvy april ?