Heh, dnes su na 82 asi iba klbaky, lebo som presiel cele mesto a nevidel som ani jedno solo, len same klbaky
Napriklad 4833.
Moja domnienka k tomu problemu nedostatku vozov: Cez pracovny den tam je nedostatok klbovych vozov, pretoze je vela vseljakych spickovych liniek. Cez vikendy je opacny problem, teda nedostatok kratkych vozov. Je zapricineny aj tym, ze vo Vajnoroch chodi 4. kolona na X54 a na 91, 37 a 29 chodia kratke vozy. Ten problem sa zrejme vyriesi pocas zahradkarskej sezony, ked na linky 91, 37 a 29 budu namiesto kratkych vypravovat dlhe vozy.
Napriklad 4833.Moja domnienka k tomu problemu nedostatku vozov: Cez pracovny den tam je nedostatok klbovych vozov, pretoze je vela vseljakych spickovych liniek. Cez vikendy je opacny problem, teda nedostatok kratkych vozov. Je zapricineny aj tym, ze vo Vajnoroch chodi 4. kolona na X54 a na 91, 37 a 29 chodia kratke vozy. Ten problem sa zrejme vyriesi pocas zahradkarskej sezony, ked na linky 91, 37 a 29 budu namiesto kratkych vypravovat dlhe vozy.
to nemohol niekde inde, napr. na svoje vchodove dvere??
Z
Prinasam veeela vikendovych postrehov
Ano-Citaro dnes na 81
Ad:solo Karosy 4.DTPA
Pojazdne mame:4074, 4086, 4089, 4090, 4091, 4092 je dlhodobo odstaveny, 4093, 4095, 4096 som nevidela daaaavno, 4097 (sluzobak), 4098 nevidena daaavno.
Aj dnes su na 82 klbaky-4837, 4809 napriklad
Z dnesnej vypravy:
2:7831, 7830
81:4811, 4311
93:4404!
A este zo vcera:
81:4807 a r.pani E.S.