Turbo , Z : Nie nieje normalny, povie vam to kazdy vodic 4.DPA ktory neni vritovlez. Pan veduci mal v 4.DPA pokec z riaditelom a bolo mu povedane ze "4.DPA MA NAJMENEJ POKUT V PRIESTUPKOCH VODICOV" co by niekto nespravil len preto aby si udrzal stolicku ze? Zacal rozdavat pokuty ako darceky. A co ma najviac dozralo je to ze on chce strhnut premie jednemu soferovi za to, ze ten sofer robil rannu sluzbu a ked ho na obed striedal jeho partak tak nezistil ze je pod vplivom alkoholu a ze dal vozidlo do ruk vodicovi ktory nemal podla vyhlasky jazdit. TAK TERAZ SOM ZVEDAVI CO MI NA TOTO POVIETE!
Ked je Pan VEDUCI 4.DPA taky mudry tak nech da do vozidiel nainstalovat dychove testeri KED ON CHCE NIEKOMU NIECO STRHAVAT.
Ten sofer neni plateny za to aby sa zo svojim partakom bozkaval a zistoval ci je opity a nebolo to na nom poznat!!!!
Ked je Pan VEDUCI 4.DPA taky mudry tak nech da do vozidiel nainstalovat dychove testeri KED ON CHCE NIEKOMU NIECO STRHAVAT.
Ten sofer neni plateny za to aby sa zo svojim partakom bozkaval a zistoval ci je opity a nebolo to na nom poznat!!!!


Myslis papierovu formu ako farebny vystup z niecoho elektronickeho, alebo papier z obrazkom z fotosluzby?
Jano
od Francka68: 7719 ako ZV na linke 1 uz po 7:30 h.
vecerna VW 92: 4820, 4836
Dnes:
Z: Neviem, ci ti Darro hovoril, ale mame rovnaku srdcovku. Co mam na mysli? Dnes som od frenkyho dostal sms, ktora ma veeelmi potesila a ked som isiel od notara mal som tu cest sa aj zviest. Tak poviem ti, islo o 34/6 a 2943!!!!