Dakujem za kompliment inac nechapem tych ludi ze prave na SAV prestupuju ked sa tam nezmestia cele dva klbaky ale nepockaju na Hodzovo tam sa v pohode zmestia aj tri ako minule
No neviem ci by to bol dobry napad mna naklonovat sak to by som potom vytlacil "elitu 2.DPA" z 83 aj z ich ikacmi a co by potom oni jazdili
A k tomu kurenie prosim ta nechci v spicke mat zakureny bus to je nemozne pri takom dlhom nastupovani a vystupovani
Už som pochopil, čo DPB sleduje tým, že si od Zájazdov necháva robiť záložáky. Týmto spôsobom sa snaží zrušiť "konkurenciu" zlikvidovaním ich vozidlového parku.
Jakub1