VODIČI POZOR!!!
PO MESTE SA POHYBUJE BIELA (bez nálepiek) DISPEČERKSA FELÍCIA, ROZOZNAŤ JU JE MOŽNÉ IBA VĎAKA ČIERNEMU KLOBÚČIKU NA STRECHE (vysielačka), NA PRISTROJOVEJ DOSKE MA RADAR A FOTOGRAF, FOTÍ VŠETKY PRIESTUPKY:
TELEFONOVANIE ZA JAZDY
ROZHOVOR MEDZI CESTUJÚCIM A VODIČOM
PREKROČENIE MAX.POVOLENEJ RÝCHLOSTI
fotky sa neposielajú do DPB a.s., ale na políciu!!!
PO MESTE SA POHYBUJE BIELA (bez nálepiek) DISPEČERKSA FELÍCIA, ROZOZNAŤ JU JE MOŽNÉ IBA VĎAKA ČIERNEMU KLOBÚČIKU NA STRECHE (vysielačka), NA PRISTROJOVEJ DOSKE MA RADAR A FOTOGRAF, FOTÍ VŠETKY PRIESTUPKY:
TELEFONOVANIE ZA JAZDY
ROZHOVOR MEDZI CESTUJÚCIM A VODIČOM
PREKROČENIE MAX.POVOLENEJ RÝCHLOSTI
fotky sa neposielajú do DPB a.s., ale na políciu!!!
k tej 1131,fuj,fuj,hnus,rozbit ten serbel!! Ved on ma 3 farebne dvere! Jedny su biele,druhe kremove a tretie su bud komplet hnede,alebo natrete len zakladnou cervenou!! Fuj,splynofikovat a nechat vybuchnut!!!
8-/ B-( :-C stale v zabehu (vcera na 510) a nad 3. dverami mu nesvieti dopyt - to je o com!? FUJ!, 518-3626, 401-1320
, 405-4091
d3k0
all: Zase prosim vsetkych, aby svoje komentare a pripomienky posielali mailom, lebo ak si to tu neprecitam, tak si budete mysliet, ze na vas kaslem, a ze vam nexcem odpovedat. Tak to ale nie je - jednoducho malokedy si citam vsetky prispevky, a tak mi moze kadeco uniknut...