Este nemas na K2S kurz alebo si nieco vyparatil ???
Kamarat od nas tiez je teraz v zacviku v Krasnanoch na elinach ako ty vola sa Filip Žigo.
Taka slamka. hehehe
Kamarat od nas tiez je teraz v zacviku v Krasnanoch na elinach ako ty vola sa Filip Žigo.
Taka slamka. hehehe
Darro
DAKUJEM TOMU MATOVY NEVIEM AKO SA VOLA TU ALE TO NEVADI.