podla radia expres sa kratko poobede nachadzala na racianskej pri policii vykolajena elektricka s odtrhnutym motorom. za par minut som bol na ceste s poslal som sms d3k0vi, ale ked som bol v polovici cesty tak mi d3k0 poslal sms ze uz je neskoro...ten dopravny servis na exprese je dost casto neaktualny...toto sa mi uz stalo druhykrat...

COLOR
3010 - plynak odisiel z 82 bez zjavnej poruchy, nahradil ho 3050
dnes je co? 3.1.? tak 3.1., 3062 (alebo take njeco, nemam to napisane,proste dajaky novy plynak) stal pri zberni TJ Sportka na Racianskej (heh, a potom odisiel - vodic si bol vsadit...)