martiner: ano, ale pokial ti vlastnik spolocnosti nebude robit problemy a mas dost vysoke postavenie, tak minimalne na zaciatku mas sancu spravit zmeny ktore mozu vies k lepsiemu (potom si uz zvyknes)...
.
si
a co sa tyka rozdelenia vozov do vozovni, myslim ze kebyze sa to zhora nadiktuje, tak veduci vozovni by sa mohli aj na hlavu postavit a aj tak by nic nezmohli (druha vec je, ze potom by asi hadzali polena pod nohy tomu kto toto navrhol, ale na to zas existuje vyhadzov)