#5596: SAKRA! Som aj ja xcel spravit taku nejaku srandu, ale s tou vynimkou ze na 1. aprila
A na Patronku! A mozno to aj spravim... ale radsej nie, nexcem po**b
.
A na Patronku! A mozno to aj spravim... ale radsej nie, nexcem po**b
.

.
frenky;
1013,1007,1066
A maly off topic oznam ludom, ktory su so mnou v telefonickom kontakte>
pravdepodobne do piatku nebudem mat mobil.