COLORko zlaty
#5947
si myslis, ze ked mam okuliare musim byt zakonite slepy???
Magnetaka som uz videl a to cudo co bolo rano na 11/1. bol mlady 25 rocny drot, ktory sice jazdil rovnakym sposobom, ale snad to rozoznam!!! A este aj z kabinky vyliezol, aby si vyhybku prehodil!!!
#5947
si myslis, ze ked mam okuliare musim byt zakonite slepy???
Magnetaka som uz videl a to cudo co bolo rano na 11/1. bol mlady 25 rocny drot, ktory sice jazdil rovnakym sposobom, ale snad to rozoznam!!! A este aj z kabinky vyliezol, aby si vyhybku prehodil!!!
Ked sa seria 28XX menila na 1822, 23, 24, 25 a onen voz ma biely nalepkovy pruh naspodu na okne vodica, mohol by to teoreticky byt 2801-predpokladam
Z
Sobota:ZV 4841(pp.hradil 82)
Nedela:
57:1011
65:2108, 2061
67:2016?, 2119
74:2604, 2303(pp. s poruchou), 2606
81:4408
93:4825
Genialna jazda s K2 7077-vodic vyzeral ako drevorubac s Aljasky, ale jazdil rychlejsie ako metro, napriek rychlosti bezpecne-klobuk dolu