A este 1-dna velmi zla sprava.Od 1.3.2003(mozno aj skor)bude zrusena notifikacia z dovodu odpojenia z St-online!Ja sa budem snazit nieco vymislet!Neviete mi niekto poradit cez co sa to este da???
Som sa sekol... S tou 90 je to také no.. Stačilo by, keby ju dali aspoň na Dolnozemskú.. Ale zase tejajšia 93 je lepšia ako stará 43..
TOMAS
Takze milovnici 1906-ky sa opat mozu tesit,lebo opravili ju a dnes uz stoji blizko pred umyvaciou linkou.Autobus bol odstaveny kvoli korozii(Pri zadnych dverach)A bola tam diera cca 20cm:)
2813:Autobus vcera dotiahla do garaze opravarenska liazka(****).Pravdepodobne mu spadli klinove
remene,alebo nejaka porucha motora.(Ale ved este zistim)
3624:Je odstaveny kvoli DIFERENCIALU!(A nikto nevie dokedy)!