- 7927 - 28 uz premaval vcera na linke 5, po umyselnom vykolajeni pri Riviere
- 1204 na linke X1 zastavoval aj na urovni zastavok Karlova Ves a Jurigovo nam.
- dnes som cakal na linku 11, dosla po 20 min. 7073 a za dalsich cca 15 min. isli 2 hned za sebou. Asi tam vypadol nejaky voz.
- 1204 na linke X1 zastavoval aj na urovni zastavok Karlova Ves a Jurigovo nam.
- dnes som cakal na linku 11, dosla po 20 min. 7073 a za dalsich cca 15 min. isli 2 hned za sebou. Asi tam vypadol nejaky voz.
dietatko
Heh...vcera som tak stal na konecnej elekriciek ZST Nove Mesto a fsimol som si tam na nastupisti take zrkadlo co byva na neprehladnych krizovatkach...a neslo mi do hlavy ze naco tam je...a az ked sa vodic potom kukal do toho zrkadla ked stal na zastavke tak som pochopil ze to nahradzuje spatne zrkadlo :-))
Kua...som poobede (okolo 17.00) pocuval Expres a hovorili ze je zapcha pod stanicou kvoli pokazenej eline...zachvilu zase hovorili nie o pokazenej ale o vykolajenej eline, tak som sam rychlo letel ale kym som tam dosiel tak tam uz boli iba ryhy a daky kryt z nejakej skrine z podvozku...a dva zalozaky sa vracali na stanicu zrovna...
Co sa tam vykolajilo ???