Informacie z popoludnia:
- 7915 - 16 vypadol na linke 5, docasne ho nahradil zalozak 7101, potom sa vratil, ale po pol kole opat vypadol, docasne ho opat nahradil zalozny vozen 7101 a napokon 7935 - 36
- 7757 - 58 vypadol pre poruchu na linke 12 o 19:05 h. pri OD Saratov, docasne ho nahradil zalozny vozen 7831 a napokon 7765 - 66
- 2938 vypadol na linke 83, nahradil ho vozen 2816
- 2927 na linke 34 bol popoludni nahradeny voznom 2909
-2940 vypadol na linke 83, az do konnca sluzby ho nahradil zalozny vozen 2815
- 7915 - 16 vypadol na linke 5, docasne ho nahradil zalozak 7101, potom sa vratil, ale po pol kole opat vypadol, docasne ho opat nahradil zalozny vozen 7101 a napokon 7935 - 36
- 7757 - 58 vypadol pre poruchu na linke 12 o 19:05 h. pri OD Saratov, docasne ho nahradil zalozny vozen 7831 a napokon 7765 - 66
- 2938 vypadol na linke 83, nahradil ho vozen 2816
- 2927 na linke 34 bol popoludni nahradeny voznom 2909
-2940 vypadol na linke 83, az do konnca sluzby ho nahradil zalozny vozen 2815
dietatko
Heh...vcera som tak stal na konecnej elekriciek ZST Nove Mesto a fsimol som si tam na nastupisti take zrkadlo co byva na neprehladnych krizovatkach...a neslo mi do hlavy ze naco tam je...a az ked sa vodic potom kukal do toho zrkadla ked stal na zastavke tak som pochopil ze to nahradzuje spatne zrkadlo :-))
Kua...som poobede (okolo 17.00) pocuval Expres a hovorili ze je zapcha pod stanicou kvoli pokazenej eline...zachvilu zase hovorili nie o pokazenej ale o vykolajenej eline, tak som sam rychlo letel ale kym som tam dosiel tak tam uz boli iba ryhy a daky kryt z nejakej skrine z podvozku...a dva zalozaky sa vracali na stanicu zrovna...
Co sa tam vykolajilo ???