Takze prud vypadol celkom 3. krat. Linka 5/2. a ostatne 5 za nou mali meskanie tak 24min.
Cestou do skoly som videl dajake ZV na ?12? a na 9 urcite.
Situacia v DNV rano a moja cesta do skoly:
Zobudil som sa rano o 6:00 do 6:15 som urcite nevidel ani nepocul ziaden autobus.O 6:35 som prisiel na zastavku Milana Marecka. 22 o 6:37 isla s asi 1,5min. meskanim.V smere do dediny bolo na zastavke nezvycajne vela ludi. Typujem,ze tym smerom neslo nic min. 20 min.
Do mesta chodili 21cky s 15 min. meskanim tak 2-3 zasebou. Od 6:30 do 6:47 nesla ziadna. O 6:47 sa prirutila 20/2. myslim, ze 1001 za nou 21. O 7:00 sme prisli do Dubravky.
O 7:05 prisla 1128 na 27, za nou dalsia 27 myslim, ze 1014. V takomto zlozeni odisli aj do DNV naspat.O 7:06 prisla 12 na obratisko, ale kedze zamrzla vyhybka tak tam ostala aj stat.Nahodou tam hned boli trabusti tak zacali trabustit. 5/2. isla nacas.
V Karlovej vsi na zastavke Segnerova vypadol prud asi na 5min. Ideme dalej.Za zastavkov Molecova vypadol prud zasa asi na 10min.Potom #5182 . Nakoniec vypadol prud este aj na zastavke Vysoka asi na 2-3minutky. Na Vazovovu sme prisli s 24min. meskanim.
Cestou do skoly som videl dajake ZV na ?12? a na 9 urcite.
Situacia v DNV rano a moja cesta do skoly:
Zobudil som sa rano o 6:00 do 6:15 som urcite nevidel ani nepocul ziaden autobus.O 6:35 som prisiel na zastavku Milana Marecka. 22 o 6:37 isla s asi 1,5min. meskanim.V smere do dediny bolo na zastavke nezvycajne vela ludi. Typujem,ze tym smerom neslo nic min. 20 min.
Do mesta chodili 21cky s 15 min. meskanim tak 2-3 zasebou. Od 6:30 do 6:47 nesla ziadna. O 6:47 sa prirutila 20/2. myslim, ze 1001 za nou 21. O 7:00 sme prisli do Dubravky.
O 7:05 prisla 1128 na 27, za nou dalsia 27 myslim, ze 1014. V takomto zlozeni odisli aj do DNV naspat.O 7:06 prisla 12 na obratisko, ale kedze zamrzla vyhybka tak tam ostala aj stat.Nahodou tam hned boli trabusti tak zacali trabustit. 5/2. isla nacas.
V Karlovej vsi na zastavke Segnerova vypadol prud asi na 5min. Ideme dalej.Za zastavkov Molecova vypadol prud zasa asi na 10min.Potom #5182 . Nakoniec vypadol prud este aj na zastavke Vysoka asi na 2-3minutky. Na Vazovovu sme prisli s 24min. meskanim.

4948 visi roztrhnuta harmonika dovnutra do voza, je tam diera, cez ktoru do voza snezi
TOMAS
39:1813
97:1801,1805,1807,1809
86:1818,1804
50:3617,3619
82:3620?
61:2606,2921
27:1017
198:1315,1214,1923
68:4301,1407
94:4809:)
Dnes voz 2830 na 78 tahala Liazka do Graze!Pokazila sa na Holicskej okolo 13:00!
Rano to bolo tiez vesele Autobusy chodili aj z 5-10 minutovym meskanim hlavne linka 198:(
A najveselsi bol voz 2921,ktory otvaral 3-dvere kedy sa mu zachcelo.kopa ludi tam nadavala a previezli sa o 2-3 zastavky(ty ktory sa na to nepripravili):):):)