504: 1509
prave isla dole karlovkou kolona elektriciek - 3 kacice a 7813+14
a smerom hore isli dve supravy....a stale nieco pocut....ohnostroj lepsi ako na silvestra
.
Na trase Valasska-Koliba jazdili len 2 busy - 2016 a 3601. Uplna katastrofa, dispecing sa viac venoval odstavovaniu vozidiel do vozovni ako nahradnej doprave. Ludia cakali aj hodinu a nedockali sa. >




Jano
- ta 7069 ZV na 5/9 v #4991 tam bola asi preto, lebo hradila 7917-18, v ktorej jedna starsia cestujuca dostala na Lafranconoch infarkt ( vydedukovane z info z V )
Dnes:
- linka 83/11 vynechal minimalne posledny prijazd do Dubravky o 9:26 h. ( povodne tam mal byt 2825 )
- na linke 5/7 po 15. h. isla ZV ( K2S )
Vyprava:
83: 2514, 2945, 2820, 2812, 2810, 2811, 2809, 2940, S N 2804, 2818, R /11 neisiel min. posl. prijazd do Dubr., 2939