zaznamy samozrejme...
7828 mala vcera nejaku divnu koliziu na Radlinskeho, asi nieco s autom. Boli tam dispeceri, jedno policajtske auto a jedny dopravne nehody. Asi o hodinu neskor stala odstavena dole na Vazovovej ako je vyhybka smer Americke nam. a mala zapnute len zadne cervene svetlo, no nikto nikde.
7828 mala vcera nejaku divnu koliziu na Radlinskeho, asi nieco s autom. Boli tam dispeceri, jedno policajtske auto a jedny dopravne nehody. Asi o hodinu neskor stala odstavena dole na Vazovovej ako je vyhybka smer Americke nam. a mala zapnute len zadne cervene svetlo, no nikto nikde.
Kockac
Mimochodom, mam v mobile poznamku, ze som rano videl 2941 na 35ke (ano, klbak z 2. kolony). Tipujem, ze stvrtok alebo piatok.