Z nedele:
- 2801 pred 17. h. vypadol na linke 83/7, neskor ho nahradil ZV 2604 a napokon 2813
- 2616 okolo 20. h. docasne odisiel na plnicku z linky 83/9, nahradil ho ZV 2814
26: 1804
83: 2812, 2800, 2818, 2820, 2816, 2822, 2801, VN 2810, 2616, 2811
? M: ZV 2814/9; ZV 2604 a 2813/oba 7
502: 2702 (i. Yzerman22)
504: 1816
Autobus 2800 na cele zadne celo dostal reklamu Sony
- 2801 pred 17. h. vypadol na linke 83/7, neskor ho nahradil ZV 2604 a napokon 2813
- 2616 okolo 20. h. docasne odisiel na plnicku z linky 83/9, nahradil ho ZV 2814
26: 1804
83: 2812, 2800, 2818, 2820, 2816, 2822, 2801, VN 2810, 2616, 2811
? M: ZV 2814/9; ZV 2604 a 2813/oba 7
502: 2702 (i. Yzerman22)
504: 1816
Autobus 2800 na cele zadne celo dostal reklamu Sony
Nie, neviem na com bude zajtra. Oni to davaju kazdy den na viac liniek...
KLF
Inak divim sa, ze tu pisu vodici DBP, ale nejak sa nechcu priznat kto su. Sme tu taki, co vieme kto sme co sme a potom tu je par takych, co sa drzia v utajeni.