Novinka SOR NB 18 Autotec 2006
Andy:Prejavuje sa to tak vodiči musia pracovať vo svojom volnom čase pretože ich nutia veduci prevadzok
Andy:Prejavuje sa to tak vodiči musia pracovať vo svojom volnom čase pretože ich nutia veduci prevadzok
zajtra sa chystám, podľa toho ako ma práca pustí, odfotiť ho detailnejšie...

Peon
Otázka na team iMHD: Bude na stránke aj novinka o tejto zmene? Aj v CP tú zmenu dopravcu prepíšete? Či zatiaľ je to len neoficiálne?
A myslím, že by nebolo na škodu, keby www.blaguss.sk zverejnil CP Avion busu aj Tesco Busu tak ako to mali (inak, ešte stále majú) www.zajazdy.com .