Reply on: Darro #45058:
Koľko by bolo vodičov, keby dopravný podnik dal niekde oznam o prijatí vodičov... kde sú, tak aspoň 3 roky staré.Včera poobede videná 7929-7930 s displejami BRATISLAVA asi s 3 dochodcami a poobede este videna 215.
zajtra sa chystám, podľa toho ako ma práca pustí, odfotiť ho detailnejšie...
Peon
Otázka na team iMHD: Bude na stránke aj novinka o tejto zmene? Aj v CP tú zmenu dopravcu prepíšete? Či zatiaľ je to len neoficiálne?
A myslím, že by nebolo na škodu, keby www.blaguss.sk zverejnil CP Avion busu aj Tesco Busu tak ako to mali (inak, ešte stále majú) www.zajazdy.com .