2936, ktorá bola pôvodne zamýšľaná ako 4960 zostáva na Trnávke.
Aktuálne okolo 11°° sa ale 2. kolóna rozlúčila s vozmi 2512 a 2516. Stoja už vo vozovni v Petržalke a dostanú číšla 4512 (2512) a 4513 (2516).
1. kolóna = 22 435kových ikarusov
príde 22 nových solarisov
-otázka je: kam asi tie ikarusy preradia?? ? ?
Aktuálne okolo 11°° sa ale 2. kolóna rozlúčila s vozmi 2512 a 2516. Stoja už vo vozovni v Petržalke a dostanú číšla 4512 (2512) a 4513 (2516).
1. kolóna = 22 435kových ikarusov
príde 22 nových solarisov
-otázka je: kam asi tie ikarusy preradia?? ? ?
takze asi bude pridelena tam
Ja kukam Pod lampou.
Tomáš
Ale inak ak mam povedat vseobecny nazor tak ano posielaju same vraky na 4.DPA mohli by tam predsa poslat nieco co bude sluzit dlhsie ako jeden rok!
PS:Samozrejme to je moj nazor a nerozhodujem o tom, ale naozaj ma zarazaju niektore fakty, presne take co sa stalo s 1827, teraz to je jeden velky hnoj!!!!!
TeBeCe: Bodaj by si mal pravdu ?