Reply on: BMko #44554:
Zdravim! Rano som mal zazitok hehe... idem na Jesenskeho chytim svetla do zakruty, prejdem sekciu v tom stala linka c.5 smer Kamenne nam. zvonim jak dabel lebo viem aky su tam ludia rano o 7:00-7:30 sialeny prejdem cez prechod a spoza tej linky c.5 dost rychlo bezali dve asi 7-12 rocne deti, lenze oni jak bezali nevideli ze ja idem oproti presiel som linku c.5 a asi 3m za kabinu vodica to jedno decko v plnej rychlosti napalilo do mna ?, zastavil som, musel som to decko nahanat lebo ono utekalo rychlo spat do auta s ktoreho vystupovalo a chceli odist, mala slecna si prekusla peru a vyrazila par zubov, no je mo luto ale uhnut som nemohol... ? zavolali sme jej radsej aj zachranku, nidky nevies co moze nastat, takze tot vso... isiel som podla predpisov nic som neporusil takze vsetko bolo v poriadku karta tiez a zivot ide dalej, len slecna si moze spravit nove zubky... ?
Račko smer Rača. Ináč to býva pravidelne pošeňský dispozičný záložák, tak to musleo byť dosť divné, že sa na L5 dostal... Iba že by dnes slúžil na Hl. Stanici ?
frenky
1709/1 (ako uz BMEŽ spominal)
1708/4
1706/5
1701/6